Svářeč | metoda TIG a MAG | dopravní dostupnost z Plzně Nýřany

Okres:
Plzeň-sever

Popis pozice

svařování hliníkových a nerezových dílů klimatizačních jednotek
dodržování požadavků výkresové dokumentace a postupů svařování
provádění vizuální kontroly každého svařence
kontrola vstupního materiálu a měřidel

Požadavky na uchazeče

Pro našeho klienta, výrobní společnost v blízkosti Plzně, sháníme šikovné svářeče.
Staňte se členem svařovacího týmu, který vás rád přijme mezi sebe.

zkušenost se svařováním metodou TIG a MAG (svářečský průkaz)
absolvování zkoušky dovednosti u našeho klienta
ochota pracovat na 3 směny

Nabídka

práci na 7,5 hodiny denně
příplatek za odpolední směnu 8 %
příplatek za noční směnu 80 Kč/hod
25 dnů dovolené
4 sick days za rok
vánoční bonus
stravenkový paušál až 1900 Kč / měsíc
dobrou dostupnost veřejnou dopravou z Plzně
příspěvek na dopravu 2 Kč / km
flexi pass kartu na volnočasové aktivity, zdraví a vzdělávání
příspěvek na penzijní pojištění
příspěvek na jazykové kurzy
odměny při pracovních a životních jubileích
odměny za doporučení zaměstnanců
odměny pro dárce krve
čisté prostředí
firemní akce
podporu rozvoje a vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ManpowerGroup s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420725079633
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Tereza Procházková