Operátor/ka výroby v Ostravě! Mzda nad 38000 Kč. Bonus 15000 Kč Frýdek-Místek

Plat:
37000 - 39000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Frýdek-Místek

Popis pozice

● příprava práškových směsí pro lisování
● obsluha výrobních strojů nebo poloautomatických montážních linek
● udržování strojů a pracoviště v čistotě

Požadavky na uchazeče

● zkušenost z výroby - výhodou
● dobrý zdravotní stav
● ochota pracovat na směny

Nabídka

● nástupní mzda 28 500 - 31 000 Kč (dle zařazení na pracovní pozici)
● docházkový bonus až 5 000 Kč + příplatky za směnnost a přesčasy
● průměrná měsíční mzda 37 121 - 38 718 Kč
● týdenní zálohy ve výši 1 000 Kč
● nástupní bonus 15 000 Kč
● 25 dní dovolené
● dotované stravování v podnikové jídelně

Poznámka

V případě zájmu zareagujte na inzerát nebo volejte na telefonní číslo 778779120.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Manuvia Ostrava
Adresa:
Ostrava
Mobil:
+420778779120
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Andrea Čižíková