Obchodně-technický zástupce – úklidová technika

Plat:
50000 - 100000 Kč/měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Plzeň

Požadavky na uchazeče

Pro našeho klienta, předního distributora úklidové techniky, specializujícího se na inovativní řešení pro různá odvětví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně-technický zástupce – úklidová technika.

Náplň práce:
* Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
* Péče o stávající zákazníky a rozvíjení obchodních vztahů
* Prezentace a demonstrace technických produktů
* Poskytování technické podpory při řešení požadavků zákazníků
* Účast na školeních, seminářích a veletrzích
* Příprava obchodních nabídek a vyjednávání podmínek
* Navrhování optimálního technického řešení pro potřeby zákazníka

Požadujeme:
* Praxi na obdobné pozici v obchodně-technickém segmentu se spotřebiči výhodou
* Vzdělání technického směru je výhodou, nikoliv podmínkou
* Silné komunikační a prezentační schopnosti
* Schopnost rychle se učit technické detaily produktů
* Aktivní řidičský průkaz skupiny B
* Orientaci na výsledek a proklientský přístup

Nabízíme:
* Motivující finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
* Formu spolupráce na HPP nebo IČO
* Zázemí stabilní a rostoucí společnosti
* Školení a odborné vzdělávání
* Možnost práce s inovativními produkty
* Firemní vůz
* 20 dní dovolené
* Notebook, telefon
* Flexibilní pracovní dobu
* Práci z domova
* Místo výkonu práce: západní Čechy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa:
Praha 2 - Vinohrady
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
personální konzultant