Programátor PLC do vývoje (60 - 80.000 Kč) Třebíč

Plat:
60000 - 80000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Třebíč

Popis pozice

Momentálně hledáme šikovného programátora do vývojového týmu pro výrobní systémy. Ideální je strojní vysokoškolské vzdělání, a předchozí praxe s PLC programováním. Na vzdělání to ale úplně nestojí, důležitá je pro nás předchozí praxe, a aktivní přístup k práci. Důležité bude analytické myšlení, schopnost plnit pracovní úkoly samostatně, ale zároveň spolupracovat s týmem. Velice rádi si přiblížíme očekávání v rámci osobního setkání.

* aktivní spolupráce na vývoji softwaru pro automatické linky
* úprava programu
* tvorba databáze
* spolupráce na vývoji
* vedení příslušné projektové dokumentace

Požadavky na uchazeče

* SŠ/VŠ v technickém oboru (ideálně strojírenství, není to však striktní podmínkou)
* zkušenosti s programováním PLC
* výhodou může být znalost databázového prostředí, SQL
* anglický jazyk - občasná komunikace na dodavatele

Nabídka

* práce na zajímavých projektech
* roční bonus formou 13. platu
* zajímavé mzdové ohodnocení
* bonusové prémie
* příspěvek na stravování
* podpora při vzdělání (technické, jazykové)
* možnost využití homeoffice
* firemní akce

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Adresa:
Brno
Mobil:
+420 606 733 241
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Tomáš Svoboda