Moderátor obsahu s češtinou & angličtinou v zahraničí Nezařazeno

Okres:
Zahraničí - ostatní

Popis pozice

Kontrola a moderování obsahu, jako jsou videa, fotografie a příspěvky.
Zajištění, že obsah splňuje pravidla a standardy platformy.
Spolupráce s dalšími týmy při řešení a hlášení nevhodného obsahu.
Nahlašování obsahu, který porušuje pravidla platformy.
Monitorování trendů na sociálních sítích a poskytování zpětné vazby pro zlepšení moderovacích procesů.
Pomáhat udržovat bezpečné a pozitivní online prostředí.

Požadavky na uchazeče

Hledáte práci v zahraničí? Mluvíte česky a máte dobré znalosti angličtiny?
Máme pro vás příležitost na pozici Moderátor obsahu v Soluni, Řecko, kde budete kontrolovat a spravovat uživatelsky generovaný obsah pro přední sociální platformu.

Rodilou nebo pokročilou znalost českého jazyka.
Velmi dobré komunikační schopnosti v angličtině (B2-C1).
Ochotu pracovat na směny, včetně nočních a víkendových.
Chuť a možnost přestěhovat se do Řecka.
Vynikající komunikační dovednosti.
Silné analytické a řešitelské schopnosti.
Schopnost rychle se přizpůsobit novému softwaru.

Nabídka

Nástupní bonus.
Příspěvek na dopravu.
Stravenky.
Příplatky za noční a víkendové směny.
3 bonusy ročně na Vánoce, Velikonoce a dovolenou.
Relokační balíček: letenka do Řecka, 2 týdny placeného ubytování (včetně snídaně a večeře), bonus na kauci za ubytování, pomoc s dokumentací.
Soukromé zdravotní pojištění.
Placená dovolená.
Placené profesionální školení.
Práce v moderní kanceláři Řecku.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ManpowerGroup s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420727901423
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Ludmila Cirlig