Operátor/ka, 35 000 až 40 000 Kč, Ostrava! Havířov

Plat:
30000 - 40000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Karviná

Popis pozice

Pro našeho klienta, předního světového amerického dodavatele v oblasti lití a obrábění částí automobilových podvozků, obsazujeme pozici operátora/ky výroby s nástupem ihned!

Co vás čeká?
- Obsluha různých výrobních zařízení.
- Zakládání / vykládání hliníkových výrobků z / do zařízení.

Požadavky na uchazeče

- Ochota pracovat ve 3směnném provozu.

Nabídka

Práce je v Ostravě, tedy výborná dostupnost v Ostravě i z Havířova!

Proč pracovat právě tady?

- Jedná se o malou výrobní firmu = přátelské pracovní prostředí, férová komunikace.
- Nabídneme vám konkurenční mzdu, ale i zajímavé benefity.
- Počítáme se stabilní a dlouhodobou spoluprací.
- Na dovolené si odpočinete o týden déle.
- Příspěvek na dopravu.

Co vám můžeme nabídnout?

- Nadstandardní výdělek. Průměrný hrubý měsíční výdělek se pohybuje ve výši zhruba 35 000 Kč včetně všech příplatků a bonusů.
- Čtvrtletní bonus 10 % ze základní mzdy.
- Stravenky v průměrné hodnotě 1 500 Kč/měsíc.
- Příspěvek na dopravu od 500 Kč.
- Po zkušební době Benefitní systém 1 000 Kč/měsíc.
- Možnost zálohy až 3 000 Kč každý týden.
- 25 dní dovolené + 2 dny sick days po zkušební době.
- Příplatek za noční směnu.
- Možný velmi brzký nástup pod kmen společnosti.

Poznámka

Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka Odpovědět. Do 24 hodin se vám ozveme!
Nebo taky můžete zavolat na 704 241 368.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Right Indicada s.r.o.
Adresa:
Moravská Ostrava
Mobil:
+420 704 240 750
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Siekierová