Technik/Technička výroby! do kmene! Bonusy! Kariérní růst! Opava

Plat:
30000 - 40000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Opava

Popis pozice

Co bude Vaším úkolem?

- Obsluha a sledování správného chodu výrobních strojů,
- spolupráce s různými odděleními, jako je kvalita a údržba,
- dodržování zavedených postupů a standardů,
- řešení poruch na zařízeních a návrhy na zlepšení.

Požadavky na uchazeče

Co bychom od Vás potřebovali?

- Zkušenosti ve výrobě, ne obsluha linky, ale i zasahování do linek, strojních zařízení a jejich ovládání,
- zkušenosti se seřizováním, údržbou a opravami strojů (např. pila či jiná zařízení) jsou vítány,
- znalost práce s počítačem je nutná, neboť stroje jsou řízeny počítačem a práce s ním je každodenní součástí,
- technické vzdělání výhodou,
- ochotu pracovat ve 3 a 4směnném provozu.

Nabídka

Co Vám můžeme nabídnout?

- výdělek 33 000 až 40 000 Kč dle zkušenosti kandidáta,
- každý měsíc prémie až do výše 20 % mzdy,
- 2x ročně balíček pro zaměstnance složený z výrobků společnosti,
- možnost dalšího rozvoje - hledáme pracovníky, kteří u nás chtějí vyrůst,
- nabídka práce přímo do kmene,
- zvýhodněné stravování,
- 5 týdnů dovolené.

Poznámka

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka Odpovědět.
Nebo taky můžete zavolat na +420 778 752 344.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Right Indicada s.r.o.
Adresa:
Moravská Ostrava
Mobil:
+420 704 240 750
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Siekierová