Operátor/ka, až 33 000 Kč, 2x ročně bonusy až 10 000 - 20 000 Kč Havířov

Plat:
27000 - 33000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Karviná

Popis pozice

Co vás čeká?

- Zajištění obsluhy poloautomatických linek, obsluhy tvářecích strojů, manipulace s materiálem,
- navěšování a svěšování na lakovně,
- závitování, broušení surových dílů,
- třídění a čištění dílů,
- balení výrobků, úklid a jiné pomocné práce.

Požadavky na uchazeče

Podmínky a očekávání:

- Ochota pracovat ve 3směnném provozu s volnými víkendy.

Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka Odpovědět. Do 24 hodin se vám ozveme!

Pro více informací můžete zavolat na +420 704 241 368.

Nabídka

Co vám můžeme nabídnout?

- Úkolovou mzdu min. 120 Kč/hod – dle pracovní činnosti až do výše 164 Kč/hod,
- mimořádnou měsíční odměnu 2 500 Kč,
- prémii ve výši 10 % dosažené úkolové mzdy daného měsíce,
- pololetní bonusy až 10 000 Kč, roční bonusy až 20 000 Kč,
- dotované stravování,
- příplatky za práci přesčas a o víkendu
- nad rámec zákoníku práce (30 % za sobotu a neděli a 35 % za práci přesčas),
- odměnu za doporučení zaměstnance 3 000 Kč.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Right Indicada s.r.o.
Adresa:
Moravská Ostrava
Mobil:
+420 704 240 750
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Siekierová