Řidič/ka VZV, Český Těšín, svozová doprava zdarma! Karviná

Plat:
30000 - 31000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Okres:
Karviná

Popis pozice

Co vás čeká?

- Zásobování výrobní linky a jednotlivých oddělení materiálem,
- nakládka/vykládka kamionů za pomoci VZV (motorový/elektrický).

Požadavky na uchazeče

Podmínky a očekávání:

- - Ochota pracovat ve 3směnném provozu.
Praxe s řízením VZV a platný průkaz.

Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka Odpovědět. Do 24 hodin se vám ozveme!

Pro více informací můžete zavolat na +420 704 241 368.

Nabídka

Co vám můžeme nabídnout?

- Průměrnou měsíční mzdu se všemi bonusy a příplatky se pohybuje ve výši 30 600 Kč,
- mimořádnou měsíční odměnu 2 500 Kč,
- prémii ve výši 10 % dosažené úkolové mzdy daného měsíce,
- dotované stravování,
- příplatky za práci přesčas a o víkendu
- nad rámec zákoníku práce (30 % za sobotu a neděli a 35 % za práci přesčas).

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Right Indicada s.r.o.
Adresa:
Moravská Ostrava
Mobil:
+420 704 240 750
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Siekierová