Práce ve výrobě — žádné normy, zaučíme vás! Odry

Plat:
28000 - 28001 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Nový Jičín

Popis pozice

Na této pozici budete:

- Budete provádět různorodou práci v gumárenské výrobě - kontrolu hotových výrobků aj.,
- pracovat ve 3směnném pracovním provozu,
- mít možnost po 6 měsících přejít pod kmen.

Požadavky na uchazeče

Co očekáváme od vás?

- Základní manuální zručnost, pečlivost,
- dobrý zdravotní stav,
- dlouhodobou spolupráci.

Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka odpovědět a do 24 hodin se vám ozveme!

Pro více informací můžete zavolat na 704 241 368.

Nabídka

Co vám můžeme nabídnout?

- Základní hodinová mzda 144, 90 Kč + měsíční prémie + příplatky,
- možnost kariérního růstu s navýšením mzdy,
- pololetní bonusy,
- 25 dní dovolené,
- možnost zálohy 3 000 Kč každý týden,
- příplatek 2,20 Kč za každý ujetý kilometr do práce, pokud budete využívat vlastní automobil,
- zvýhodněný tarif na volání.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Right Indicada s.r.o.
Adresa:
Moravská Ostrava
Mobil:
+420 704 240 750
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Siekierová