Servisní technik (elektro) - nástupní mzda 45 000 Kč Nupaky

Plat:
45000 - 60000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha-východ

Požadavky na uchazeče

Úspěšná česká společnost zabývající se komplexními dodávkami lakovacích materiálů, příslušenství a technologií do lakoven, karosáren a průmyslových provozů, hledá do svého týmu kolegu na pozici Servisní technik.

Náplň práce:
Servis technologií (stříkacích kabin, boxů, přípravných pracovišť a ostatních technologických zařízení).
Organizace a dozor u zákazníka při výstavbě technologie od výrobce.
Komunikace se zákazníky a dodavateli s cílem řešit technické záležitosti a závady.
Zaškolení zákazníků na obsluhy technologií a zařízení.
Výjezdy k zákazníkům v rámci celého území ČR.
Řešení technických a servisních závad v rámci společnosti.

Požadavky na výkon pracovní pozice:
Platná odborná způsobilost k výkonu činností v elektrotechnice dle nařízení vlády (silnoproud)
Odborná způsobilost E2B / E3B: - na zařízení v objektech s nebezpečím výbuchu
Orientace v technické dokumentaci
Manuální zručnost
Schopnost detektovat závady a odstranit je přímo u zákazníka
AJ - výhodou

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s více než 30ti letou tradicí / možnost práce na DOPP
Služební automobil
Mobilní telefon
Notebook
Kvalitní ohodnocení, odměny
Přátelský kolektiv
Pravidelné školení
Káva a nápoje na pracovišti
Vánoční dárky
Firemní benefity (stravenky, volnočasové poukázky, firemní akce, firemní klub výhod pro zaměstnance apod.)
Zaměstnanecká sleva na firemní zboží
Celofiremní volno mezi vánočními svátky

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Fajn práce s.r.o.
Adresa:
Praha 4 - Nusle
Mobil:
+420725506537
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Personální oddělení