Skladník v IT společnosti Mladá Boleslav

Plat:
32000 - 42000 Kč za hodinu
Okres:
Mladá Boleslav

Popis pozice

Hledáte stabilní práci v moderní inovativní společnosti? Hledáme dva nové kolegy do fajn týmu IT na pozici Skladník. Pokud máte smysl pro pořádek, rádi pracujete v týmu a máte zkušenosti s prací ve skladu, tato nabídka je právě pro vás.

Naším klientem je společnost Bechtle, jedna z největších evropských poskytovatelů IT řešení a služeb, která působí na trhu více než 35 let. Zaměřuje se na poskytování inovativních IT řešení pro firmy všech velikostí, především v oblastech automobilového, logistického a výrobního průmyslu. Služby společnosti zahrnují komplexní IT infrastrukturu, cloudová řešení a technickou podporu, kterou poskytujeme našim klientům po celé Evropě. Jedná se o dynamickou společnost s důrazem na inovace a profesní rozvoj zaměstnanců.
Co vás na této pozici čeká:
* Příjem a kontrola zboží dle dodacích listů.
* Ukládání zboží na správná místa ve skladu.
* Správa záručních lhůt.
* Příprava zboží k expedici a zajištění odesílání zásilek.
* Vyřizování reklamací a komunikace se zákazníky.
* Vedení záznamů o skladových zásobách a jejich pohybu.
* Udržování pořádku a efektivní organizace skladových prostor.
* Pravidelná kontrola technického vybavení skladu.

Požadavky na uchazeče

* Zkušenost s prací ve skladu a znalost skladového hospodářství.
* Schopnost efektivně pracovat s dodacími listy a dokumentací.
* Pečlivost a pozornost k detailům.
* Znalost práce na počítači (MS Office, skladové programy).
* Středoškolské vzdělání s výučním listem.
* Řidičský průkaz skupiny B.
* Komunikativní znalost anglického jazyka.

Nabídka

* Zajímavou a stabilní práci v moderním prostředí společnosti s dlouholetou tradicí.
* Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
* 25 dnů dovolené + 4 sick days ročně
* Spolupráci s přátelským a podporujícím týmem.
* Multisport kartu pro volnočasové aktivity.
* Občerstvení na pracovišti.

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis, rádi Vás poznáme osobně.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
702 168 010
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Marta Nesbitt