Teamleader ve výrobě Ostrov

Okres:
Karlovy Vary

Popis pozice

kontrola výrobního procesu
odpovědnost za svěřené pracoviště
motivace a organizace podřízených pracovníků
školení nových kolegů a kolegyň
podílení se na zlepšování a optimalizaci výroby
koordinace výroby z hlediska kvality a času

Požadavky na uchazeče

Máte předchozí zkušenosti z výrobního prostředí?
Jste zkušený/zkušená v koordinaci a motivaci podřízených pracovníků?
Pokud hledáte novou výzvu, stačí nám poslat váš životopis.

předchozí zkušenosti s vedením menšího týmu
předchozí zkušenost z výrobního nebo logistického prostředí
ochota pracovat na 3 směny

Nabídka

13. plat
odměny ke mzdě
mimořádné odměny
navýšení mzdy každý rok
mobilní telefon
25 dní dovolené
příspěvek na stravování
vzdělávací a rozvojové kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ManpowerGroup s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420 703 865 298
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Markéta Šlechtová