Operátor/ka strojů, krátký/dlouhý týden, Ostrava, zaučíme! Ostrava

Plat:
27000 - 30000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Ostrava

Popis pozice

Co vás čeká?

- Obsluha různých výrobních zařízení.
- Výroba plastových nebo kovových filtrů.

Požadavky na uchazeče

Podmínky a očekávání:

- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, 12hodinové směny (krátký/dlouhý týden).
- Manuální zručnost.

Nabídka

Co vám můžeme nabídnout?

- Průměrná hrubá měsíční mzda se pohybuje ve výši 28 000 Kč - mzda je úkolová, tempo práce závisí jen na vás,
- Docházkový bonus 3 000 Kč + 45 Kč za každý odpracovaný den.
- Závodní stravování.
- Náborový příspěvek.

Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka Odpovědět. Do 24 hodin se vám ozveme!

Pro více informací můžete zavolat na +420 704 241 368.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Right Indicada s.r.o.
Adresa:
Moravská Ostrava
Mobil:
+420 704 240 750
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Siekierová